Pagina's

donderdag 24 september 2026

52 Weeks to Christmas #39 van 2026.


Het is weer donderdag en over precies 3 maanden is het Kerst! Ook op deze donderdag zie je weer veel kerstkaartjes, ook hier. Ik maakte er dit keer 3 met een mal van DecoTime, papier van Craft Sensations en Marianne Design en die-cuts van Dutch Doobadoo.

Omdat ik de cijfers uit 3 kleurtjes cardstock had gestanst en gemixt, heb ik ze meteen maar opgemaakt. Vandaar dat er 3 kaarten ontstonden. Zo groeit m'n voorraad kerstkaartjes gestaag, ik heb al een hele box vol. Maar goed, ik verstuur er straks ook genoeg, fijn als ze al klaar liggen.

Natuurlijk ben ik niet de enige die een kerstkaart plaatst vandaag. Kijk voor inspiratie op het 52 Weeks to Christmas blog, want daar zie je behalve mijn kaartje ook een voorbeeldkaartje van Jantine. Natuurlijk hebben de andere dames van het DT ook weer een kerstcreatie gemaakt, via het blog kom je bij hun terecht. Meedoen met de maandchallenge kan t/m vanavond door jouw CAS-kaartje HIER te linken.

Challenges; 

Girlz Creative Christmas Challenge - Geen vierkante kaart

8 opmerkingen:

  1. Leuk deze pijlkaarten heel apart grt caroline

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hey Colien,
    Wat een gave kaarten heb je gemaakt. Leuke vorm is dit. Echt tof.
    Fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  3. wow wat een mooie kaartjes met de leuke vorm en de schattige kaboutertjes
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Leuk gedaan met de Dies en plaatjes, groetjes Femmy

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een leuke kaarten zijn het geworden. En meteen al die cijfers weggewerkt, zo kom je wel aan een flink aantal kerstkaarten. Heel leuk.
    Fijne dag en groetjes.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Weer drie super leuke kerstkaarten voor de voorraad .
    Groetjes van Marian.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Een leuke serie Nieuwjaarskaarten met jet jaartal en de gnooms. Fijne dag!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Leuk modelletje en slim om meteen je cijfers op te maken, zo heb je meteen weer drie kaartjes erbij. Gave kaartjes, Colien.

    BeantwoordenVerwijderen

Gezellig dat je een berichtje plaatst!
Ik vind het leuk om een reactie op mijn blogbericht te krijgen. Dankjewel :)
grtz.Colien