Doen jullie weer mee? We kijken uit naar jullie stempelkaartjes. Inzenden kan t/m vrijdag 26 september en mocht je nog inspiratie nodig hebben, neem dan een kijkje op het blog. Fijne zondag!
Doen jullie weer mee? We kijken uit naar jullie stempelkaartjes. Inzenden kan t/m vrijdag 26 september en mocht je nog inspiratie nodig hebben, neem dan een kijkje op het blog. Fijne zondag!
Vandaag weer een jarige in de familie: Rosey wordt 17. Haar kaartje moet ik nog maken. Doe ik straks na het sporten. Hopelijk voelt Rolf zich weer wat beter, gisteren was niet zo'n beste dag, helaas. Hij voelde zich woensdag al best oké en donderdag ging het heel goed, maar gisteren was zijn hartslag enorm laag, waardoor hij duizelig was en hoofdpijn had. Na contact met het ziekenhuis met wat tips van de cardioloog ging en veel slapen ging het redelijk. We duimen dat het goed gaat komen. Fijn weekend!
Challenge;
Try a Skech on Tuesday - TSOT677
52 Christmas Card Throwdown - Technique challenge
Augustus zit er bijna op en op deze laatste woensdag van de maand is het weer tijd voor het kleurenkaartenteam van Martina. Nancy mocht deze keer de kleuren bepalen, rekening houdend met het kraft van vorige maand. Zij ging voor blauwgrijs erbij en dit was de inspiratiefoto:
Gisteren was een fijne bijeenkomst met collega's, waardevol samenzijn om stil te staan bij het overlijden van Carin en plannen maken om op de juiste manier afscheid te nemen, ook met de leerlingen.
Gisteren had Rolf zijn cardioversie. Die is geslaagd volgens de arts, nu rustig aan doen, ervaren dat het lichaam goed gaat reageren en dan kan hij zijn sportieve activiteiten weer langzaam opbouwen. Voor mij was het vooral wachten, maar gelukkig was het lekker weer om in de tuin van het ziekenhuis te zitten en had ik mijn boek paraat.
Girlz Creative Art of Scrap - gebruik designpapier
Eerst het goede nieuws: collega Kiki is in de zomervakantie moeder geworden van haar eerste kindje. Zoon Gijs is op 14 augustus geboren. Ik maakte dit felicitatiekaartje (vorige week woensdagavond bij Nelly) voor de komst van het kleine manneke.
Het is een vouwkaartje geworden en meteen een reminder voor de lopende challenge bij Knutsels en Kadootjes. De leuke plaatjes zijn van Dutch Doobadoo en de papiertjes van DecoTime.Dan verdrietig nieuws, want gisterochtend is onze lieve collega Carin onverwacht overleden. Heel triest, slechts 62 jaar oud en zo uitgekeken naar haar vervroegd pensioen wat ze na dit schooljaar had gepland. We zijn er allemaal behoorlijk van overstuur. Leerlingen (en ouders) zijn ook op de hoogte gebracht en zijn morgenochtend de eerste 2 uur vrij. Op dat moment hebben we een bijeenkomst met collega's om stil te staan bij het overlijden van Carin.
En bij Girlz Make Guys Cards kwam ik met DIT kaartje als winnaar uit de bus. Bedankt Claudia voor de leuke prijs die ik al heb ontvangen!
Vandaag nog een half dagje werken, want het is Boerenerfdag. Daar promoten we onze school door bezoekers bloemstukjes te laten maken, ze kunnen voelen wat er in mysterie boxen zit en we delen kleurplaten en promomateriaal (Curio bidons, pepermuntjes of bloemzaadjes) uit.
Vanavond ga ik met Jetty naar een muziekfestival tbv het goede doel No Guts No Glory. Misschien morgen maar eens echt een rustdagje inplannen ;)
Challenge;
Fresley Made Sketches - FMS 700
Challenges;
AAABirthday challenges - Sport