dinsdag 22 april 2025

Mama jarig.

Vandaag is ons ma jarig en mag ze 74 kaarsjes uitblazen. Voor haar een voorjaarskaartje met een boeket erop, want dat is haar cadeau van haar dochters: een bloemen-abonnement. Elke maand een verse bos geleverd in een (leen)vaas. Verder hebben we alle 4 een taart gemaakt, zodat het haar werk scheelt, want ze maakt zelf al diverse hapjesplanken klaar. Ik ga mijn baksel (een appel-plaattaart) zo meteen brengen, een kop thee drinken en vanavond ga ik, na het sporten, nog eens om te helpen. Vanmiddag ga ik nog aan de knutsel en probeer ik nog wat aan de kalendert te fröbelen.

Challenge;


5 opmerkingen:

  1. Wat een goed idee, dat jullie allemaal een taart bakken, dat scheelt haar een hoop gedoe en zo heeft ze toch keus genoeg voor haar visite.
    Je maakte een mooie kaart, deze kleur groen vind ik mooi, past zo goed bij het kado.
    Heb een fijne dag.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Leuke uitwerking van de sketch en gefeliciteerd met "ons Ma" Lekker hoor zelfgebakken taart.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat een ontzettend mooie kaart. Gefeliciteerd met je moeder.
    Fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Dat is een heel leuk cadeau!! En de kaart past er perfect bij! Van harte met je moeder! En al die taart komt vast niet in 1 dag op, denk ik. Morgen maar weer even langs gaan😋

    BeantwoordenVerwijderen

Gezellig dat je een berichtje plaatst!
Ik vind het leuk om een reactie op mijn blogbericht te krijgen. Dankjewel :)
grtz.Colien