Elk jaar wordt ik voor mijn verjaardag verrast door Nelly en Daan met een leuk, creatief uitje. Ik ben in november jarig, maar de weken daarna zijn vaak druk. Daarom mocht ik 10 januari vrijhouden in mijn agenda en gingen we richting Eindhoven. Wat we gingen doen was vooraf een verrassing en dit keer bleek het om een workshop acryl gieten te gaan bij
Joos Atelier.
We mochten elk een bord uitzoeken en kleurtjes verf. Daarna gingen we de verf voorbereiden. Sommige bekertjes moesten aangevuld worden met veel gel, anderen met wat minder. Belangrijk was om de verf langzaam te mengen met de gel, zodat er geen belletjes ontstonden. Eerst gingen we de bodem bedekken met een dun laagje verf. Vervolgens mochten we kleurtjes erop gaan druppelen, gieten en/of mengen.
Ik koos voor druppelen en maakte cirkels met turquoise verf. Vervolgens druppelde ik er paars, zilver en rood in. Het was lastig om heel gelijkmatig te druppelen. De cirkels kregen daardoor allerlei maten en vormen, maar dat gaf wel een leuk effect.
Met de verf die over was, mochten we nog 4 onderzetters gieten. Ik maakte er (lettterlijk, haha) een rommeltje van, maar dat is prima.
Toen we klaar waren lieten we de creaties achter bij Jolanda om te drogen en zij ging er ook nog een vernislaagje op aanbrengen. Na 2 weken haalde Nelly alles op en konden we de eindresultaten ontvangen. Het was een gezellige workshop en leuk om een keer gedaan te hebben.
Hey Colien,
BeantwoordenVerwijderenWat een gave workshop. Ik heb het op creaweekend ook gezien. Heel bijzonder. Leuk om zo samen een workshop te doen.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily