zaterdag 5 september 2026

Sassy Club labels.

In de laatste vakantieweek heb ik mijn kledingkast opgeruimd en belandde er een hele stapel shirts, jurken en broeken op de bovenverdieping met bestemming 'Vinted'. Het moest allemaal nog wel op de foto én op de verkoopsite en tot nu toe was dat nog maar met zo'n 10 items gelukt, maar wel wat stuks verkocht. Bij elke verkoop doe ik een labeltje en ik maakte er snel 2 met afdrukjes die al ingekleurd klaar lagen.
De plaatjes zijn van The Sassy Club en ik kleurde ze in met alcoholmarkers. Simple achtergrondje en tekstje erbij: klaar en op naar het verzendpunt.

Gisteravond onverwacht naar Bibelot in Dordrecht geweest voor 3 optredens van coverbands. Een heel fijne avond gehad bij de tributes aan The Sisters of Mercy, REM en The Cure. Voelde me weer heel jong met al die muziek uit mijn jeugd :)




 

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Gezellig dat je een berichtje plaatst!
Ik vind het leuk om een reactie op mijn blogbericht te krijgen. Dankjewel :)
grtz.Colien