Nog een herfstig kaartje met papiertjes en die-cuts van Dutch Doobadoo. Lekker snel klaar, ook wel eens handig ;) Gisteren meerdere kaartjes kunnen maken, o.a. voor de eerste jarige in de mentorklas, eentje voor onze neef en weer wat labeltjes voor aan kleine presentjes of bij Vinted-pakketjes. Het was een heerlijk rustige zondag, nog een weekje en dan is het herfstvakantie.
Deze week is het Biesboschproject in klas 1 en ik mag zo meteen met 1C5 aftrappen, een leuke groep. Daarna hernieuwd kennismaken met een nieuwe stagiaire, een oud-leerling die de lerarenopleiding is gestart. Ik heb haar bloem gegeven toen ze in klas 4 zat en vond het toen een hele leuke, vlotte meid, dus verwacht wel dat het een fijne samenwerking gaat worden.


Wat een super leuke herfstkaart. Mooi plaatje.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Leuk, ik blijft ze mooi vinden, die Herfstkaartjes.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag en succes, deze laatse week.
I love how you've highlighted that image with the woodgrain and the "Hello Autumn"! Thank you for playing along with us at Freshly Made Sketches.
BeantwoordenVerwijderenCombining Autumnal elements with that fantastic spider web paper was a really great touch, Colien! Thanks so much for joining us again this week at FMS!
BeantwoordenVerwijderen=]
Super leuk dat je een oud leerling als stagiaire krijgt. Net als de collega die ik bij de kleuters in de klas had.
BeantwoordenVerwijderenHeel erg leuk!
En je kaart is ook top! Lekker aftellen naar de vakantie!