zaterdag 3 mei 2025

Kalender Elmar en Lieke april.

Het april-blad van de kalender van Lieke en Elmar is in boerderij thema. Met verschillende dieren, een kruiwagen vol hooi en op de achtergrond een schuur. Een combinatie van verschillende mallen, allemaal van Marianne Design.
Gisteren was het weer een warme dag hier, 's middags was het zo'n 28 graden. Toen heb ik lekker in de schaduw zitten lezen en mijn stippen-project weer opgepakt. Daar was ik eergisteren aan begonnen en probeer elke dag verder te werken aan het 'Dots of Hugs'-patroon van Stipstijl. Rolf was 's morgens al gaan fietsen en hij deed 's middags ook niet veel. We zijn allebei nog niet fit, maar hebben toch 's avonds weer heerlijk gegeten, dit keer wat gehaald bij de buren. Daarna heb ik nog een mooie wandeling gemaakt. Voor vandaag geven ze regen aan, ik ben benieuwd hoeveel en hoelang. En anders lezen, stippen of dobbelen we gewoon binnen.



 

3 opmerkingen:

  1. Heel gaaf, net als de pagina hieronder! Fijn dat je weer wat opknapt en wat kunt doen, als is het minder actief.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ook dit is weer een te leuke kalender maand.
    Ik blijf het idee, om zo'n kalender zelf te maken geweldig vinden.
    Fijne dag gehad?

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Deze is super!! Wat een leuke maand. En wel heel jammer dat jullie niet optimaal fit zijn deze vakantie.Maar jullie maken er wel weer wat van.

    BeantwoordenVerwijderen

Gezellig dat je een berichtje plaatst!
Ik vind het leuk om een reactie op mijn blogbericht te krijgen. Dankjewel :)
grtz.Colien