Nog t/m volgende week vrijdag 30 mei kun je meedoen met onze lopende challenge 'Interactieve kaart' op het 4 Season blog. Als reminder maakte ik een watervalkaart.
Ik gebruikte daarvoor het 'Tails & Whiskers'-papier in combinatie met de 'Kopjes en pootjes' stempels en Eline's die-cuts. Alles is van Marianne DesignJe vindt de DIY van Rimmie HIER, altijd handig om te onthouden of op te slaan. Dankzij de tutorial goed te doen, hoor! Hieronder nog even een kort filmpje van mijn watervalletje:
Het patroon voor dit model had ik jaren geleden al es gezien bij Rimmie en zij maakte er een handige beschrijving bij. Ik zocht em weer op en toen was het makkelijk om de waterval te maken.
Op het 4 Season blog zie je nog veel meer mogelijkheden voor wat betreft een interactieve kaart. Onze gastdesigner GerJanne, maar ook Daan en Nelly maakten leuke voorbeelden, wellicht inspireren ze je en doe je (nog een keertje) mee.
Ik ga op tijd naar school = werk, want vandaag beginnen de CSPE's, de praktijkexamens voor onze derdejaars leerlingen. Alles staat klaar, maar het is voor ons ook altijd een beetje spannend hoe het gaat lopen, zeker bij de eerste groep. Deze week zijn de BB-leerlingen aan de beurt, volgende week KB en de week daarop GL.
Challenge;
die is leuk geworden !mooi
BeantwoordenVerwijderengrtjs,martina
Wat een gave kaart Colien....en mooi met het filmpje erbij!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes en succes op school,
Diny
Als hondenliefhebber vind ik dit natuurlijk een héél erg leuk kaartje.
BeantwoordenVerwijderenWat een lieverd, de hond en wat leuk om op de waterval allemaal bijpassende dingen te verwerken.
Fijne werkweek en succes met de examens