zondag 25 oktober 2026

Paddenstoelen bij Knutsels en Kadootjes.

Vandaag gaat de nieuwe challenge van start bij Knutsels en Kadootjes. De één na laatste van dit jaar, wat gaat de tijd toch snel! Aangezien we volop in de herfst zitten, hebben we een uitdaging die bij het seizoen past, namelijk Paddenstoelen. Mijn voorbeeldkaartje is gemaakt met de postzegelmal van Studio Light en stempeltjes uit China die ik inkleurde met aquarelverf. Het kaartje ging naar Mariken, zij was afgelopen donderdag jarig. Ik deed er een herfstkrans bij, die zie je snel.

Dit is de prijs die je kunt winnen als je meedoet met de challenge. Dat kan t/m vrijdag 20 november en je mag 2 x inzenden. Dus zoek je malletjes, die-cuts, stempeltjes of knipplaatjes van paddenstoelen op en doe gezellig mee!

Challenges;


Crealadies - Op een grote paddenstoel.

8 opmerkingen:

  1. Ook al zo'n leuk voorbeeld.
    Mooie kleuren hebben jouw paddenstoelen, mooi is dat, met acrylverf kleuren.
    Ik vind het een hele leuke challenge.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. En nog even zo tof dat je meedoet met onze challenge bij Creative Coloring Girlz
    Creative Hugs & Happy Crafting!
    Claudia
    Claudia's Kaartjes

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Een leuke, vrolijke kaart met die paddestoelen erop Colien. Leuk zoals je de kaart beplakt hebt, speels vind ik .
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Jou voorbeeld kaart is prachtig geworden, en ja je kunt nog meeedoen bij onze uitdaging. Ik ga eens kijken of ik ook weer mee kan doen deze maand want het is nog steeds ene leuk thema. Mooie prijs ook, vooral de stempels. Groet, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Dank je wel voor jou bijdrage aan de CreaLadies. Groet, Nelleke

      Verwijderen
  5. Een heel mooie voorbeeldkaart én inzending bij de Crealadies, dank je wel voor dat laatste. Je hebt de stempels mooi gekleurd en leuk op je kaart geplaatst. Wauw, wat een prachtige prijs valt er bij Knutsels en Kadootjes te winnen!

    BeantwoordenVerwijderen

Gezellig dat je een berichtje plaatst!
Ik vind het leuk om een reactie op mijn blogbericht te krijgen. Dankjewel :)
grtz.Colien