donderdag 9 oktober 2025

52 Weeks to Christmas, #41 van 2025.

Week 41 en welkom op deze kerstkaartjes-donderdag. Ik was gisteren bij de Action en daar zag ik leuke die-cuts van DecoTime. Ik maakte er meteen maar 2. Als eerste eentje volgens een sketch en daarna nog een CAS kaartje.
Doen jullie ook mee met onze wekelijkse uitdaging om jaarrond elke donderdag een (of meerdere) kerstkaartjes te maken? Link dan jouw kaartje op het 52 Weeks to Christmas blog. Daar zie je vandaag kaartjes van Marijke en Suzan. Maakte je (toevallig) iets volgens onze sketch die je vorige week zag, dan kun je nog meedoen t/m donderdag 30 oktober 23.55 uur met onze maandchallenge. Die creatie mag dan (ook) HIER linken.

Gisteren heel wat voorbereidingen kunnen doen voor de bruiloft van morgen. De bestelde bloemen opgehaald, ze zijn prachtig. Ook nog even op de trouw- en feestlocatie langs geweest: de tafelschikking gecheckt, de muziek uitgeprobeerd vanaf mijn telefoon, bekeken hoe ik de bloemetjes aan de stoelen kan bevestigen en bepaald waar het welkomstbord (dat ik samen met Rolf maakte) komt te staan. Ook nog met mijn jongste zusje een cadeau namens onze familie "in elkaar gedraaid". Zo meteen een vaas bloemen afgeven bij de bakker, zodat ze die kunnen verwerken op de bruidstaart en dan op naar een drukke werkdag. Vanavond het bruidsboeket maken, foto's volgen nog, hoor.... 

Challenges; 



ABC Christmas Challenges - U is for Uncluttered - CAS (my second card)

52 Christmas Card Throwdown - Sketch (my upper card)


11 opmerkingen:

  1. 2 hele leuke kaartjes met deze die cuts, dankjewel voor het mee doen bij TH&ICC gr Anita DT

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hoe tof is dit?! 🥳 Een pareltje van een creatie!

    Tof dat je meedoet met onze challenge bij Girlz Creative Christmas. Normaal kan je enkel meedoen met de laatste, alles mag. De andere challenges zijn afgesloten.

    Groetjes vol glitter, Claudia 🌟🦋

    Mijn FB pagina: Claudia's Kaartjes and more
    Blog:Claudia's Kaartjes
    Challenge blogs:
    Girlz Creative Christmas  (XMAS) 🎄
    Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
    Girlz creative crafts (GCC) 🌸
    Creative sketchy girls (CSG) ❤️
    Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
    Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
    Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) 🎉
    Girlz Creative: Splash it with color! (GC:SiwC!) 🌈

    BeantwoordenVerwijderen
  3. wat een mooie kaartje met de leuke plaatjes en leuke details
    succes met alle voorbereidingen voor de bruiloft
    gezellig dat je meedoet met onze challenge bij TH&ICC
    groetjes Ellen DT

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Superleuke diecuts!! Niet gezien. Maar jij hebt er twee leuke kaarten mee gemaakt. Succes met de laatste voorbereidingen!!

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Twee leuke kaartjes heb je gemaakt! Zo leuk met die stikkers! En veel succes met de voorbereidingen van de bruiloft. Heb even gemist van wie maar zal best familie zijn? Groetjes Marijke

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Twee leuke kaartje Colien!
    Succes met alle voorbereidingen.
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Twee heel leuke kaarten heb je gemaakt. Voor morgen een heel mooie dag.
    Groetjes Joke

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat een super leuke kaarten met de die cuts. Echt heel mooi. Klinkt als een hele drukke dag. Hopelijk is alles goed gegaan.
    Fijne avond

    Lieve groetjes
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Heel leuke kaarten met die die-cuts, Colien! En hopelijk hebben jullie vandaag genoten van een mooie bruiloft. Gefeliciteerd.
    Groetjes
    Jantine

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Krasna novoletna voščilnica po predlagani skici. Hvala, ker sodeluješ pri 52 CCT izzivu

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Happy Christmas Card! Thank you for following our sketch at 52CCT. Valentina DT

    BeantwoordenVerwijderen

Gezellig dat je een berichtje plaatst!
Ik vind het leuk om een reactie op mijn blogbericht te krijgen. Dankjewel :)
grtz.Colien